Header

Etkinlikler

Çekirdek İnanç Dönüşüm Atölyesi (Yeni Dönem)

Etkinlik Süresi : 30-11-2016 - 30-11-2016

  • 30

Name of image

Çekirdek İnanç Dönüşüm Atölyesi'nde Yeni Dönem 30.11.2016 Çarşamba başlıyor!

Gündüz Grubu Saatleri: 12.30-14.30
Akşam Grubu Saatleri: 19.30-21.30


Günlük yaşantımızda verdiğimiz kararların yaklaşık %90’ını bilinçaltımızla veriyoruz ve hepimiz bilincimizde ve bilinçaltımızda olan inançlarımızla gerçekliğimizi yaratıyoruz. 
Ya bize engel olan inançlarımızı ve blokajlarımızı bilinçaltımızdan temizlemek çok kolaysa? 
Olumsuz inançlarla kendimizi sabote etmesek nasıl bir hayatımız olurdu? 
Tüm koşullandırmalardan ve sınırlamalardan özgürleşsek hayatımızda hangi muhteşemlikleri yaratabilirdik?

4 büyük blokaja sebep olan ÇEKİRDEK İNANÇLARIMIZI hızlıca temizleye ne dersiniz?

ÇALIŞMA PROGRAMI

1. HAFTA : KURBAN ROLÜ 

Kurban rolü, kollektif bilinçaltımızda varolan en yaygın blokajımızdır. Şikayet ettiğimiz, “Zavallı ben! Ama yazık bana!” dediğimiz, kendimizi çaresiz hissettiğimiz, acı çektiğimiz, kendimizi birileri için feda ettiğimiz her an kurban rolünü kabul etmişiz demektir. Biz kurbanda kaldıkça hayat önümüze kurban olacağımız senaryolar getirmeye devam eder. 
Yaptığımız her seçimin sorumluluğunu almak, seçimlerimizden hoşnut olmak, kendi gücümüzün farkında olmak ve hayatımızı yaptığımız seçimlerle kendimizin yarattığını bilmek nasıl olurdu?

2. HAFTA : YETERSİZLİK

“Sen daha küçüksün, bilemezsin”
“Bak Ayşe’nin oğlu takdir getirmiş, sen hala bilgisayar oyna”
“Beceriksiz misin? O öyle yapılmaz, ver bakayım şunu bana”
“Yeterince iyi olmak için daha çok çalışmalısın!”

Bunlar size de tanıdık geldi mi? Çocukluğumuzdan itibaren daha iyi olalım, daha başarılı olalım, hatta şımarmayalım diye kendimizi yetersiz hissettirildik. Halbuki bizi başarıya götüren yol yetersizlik hissinden değil yeterli olduğumuza olan inancımızdan gelir. Kendimizi gerçekten yeterli hissetseydik neler başarabilirdik? Yeterli bir anne, yeterli bir çalışan, yeterli bir birey olsaydık dünyaya hangi güzellikleri sunabilirdik? Başarılı olmak için “zorlukları aşmak” zorunda olmasaydık ve kolaylıkla başarmayı kabul etseydik neler yaratabilirdik?

3. HAFTA : DEĞERSİZLİK

Tüm davranışlarımızın ve yaptığımız her şeyin özünde kendimizi değerli hissetme ihtiyacı vardır. Bizler, olduğumuz gibi sevileceğimize ve zaten değerli olduğumuza bir türlü inanamayız. Kendi değerimizi, başkalarından aldığımız tepkilerle ölçmeseydik nasıl olurdu? Kendi değerimizi, markalara, yaptığımız işe, kazandığımız paraya, aldığımız “like” lara göre değerlendirmeseydik de zaten yaratılmış olduğumuz için çok değerli olduğumuzu bilseydik dünyaya hangi değerleri katabilirdik? Değerli hissetmek için sadece varolmanın yeterli olduğunu bilseydik hayatımızda neler değişirdi?

4. HAFTA : KIZGINLIK-KIRGINLIK-PİŞMANLIK-SUÇLULUK

Enerjimizi bloke eden ve dilediğimiz hayatı yaşamamızı engelleyen en güçlü hislerimiz, geçmişe ya da birilerine duyduğumuz kızgınlıklar/kırgınlıklar, yaptığımız ya da yapmadığımız seçimlerden duyduğumuz pişmanlıklar ve yaptıklarımızla ilgili hissettiğimiz suçluluklardır. Bunlar enerjimizi çalan vampirler gibidir. Enerjimizi öfkeye, pişmanlığa, suçluluğa harcamasaydık hangi muhteşemlikleri yaratabilirdik? Geçmişe takılıp kalmasaydık şimdi şu anda hangi geleceği yaratıyor olurduk? İçindeki hediyeleri alıp kızgınlığımızı ve kırgınlığımızı salıverseydik yaşam kalitemiz nasıl olurdu? Kızgınlığa tutunmadan deneyimlerimizden kolaylıkla öğrenmeyi seçseydik hangi eğlenceli anları yaratabilirdik? Sadece sevgiye odaklı seçimler yaptığımızda hayatımıza hangi güzel sürprizleri davet ederdik?

*4 haftalık bu değişim programı hayatınızın her alanında etkili olur. Çünkü çekirdek inançlarımız bizi hayatımızın tümünde bloke eder. Bu programı bitirdiğinizde ilişkiler, para, kariyer, hayat amacı ve benzeri pek çok konuda açılımlar yaşar ve kendinizi çok daha rahat ve özgür hissedersiniz.
*Çalışmamız 4 hafta boyunca her Çarşamba seçtiğiniz grubun (Gündüz veya Akşam) saatlerinde yapılacaktır.
*Programda bahsedilen konular ile ilgili çekirdek inançlarımızı temizleme ve yerine olumlu hisler ve programlar yükleme çalışması ThetaHealing® Bilinçaltı değiştirme tekniği kullanılarak yapılır.

*"Bu çalışmada katılımcı sayısı sınırlıdır. Detaylı bilgi ve kayıt için bize 232-4221906 no'lu telefondan ya da facebook mesaj yolu ile ulaşmanızı rica ederiz."